طراحی سایت

Web design
 

تیم طراحي و برنامه نويسي مرکز فناوری اطلاعات مهرآوران ،متشکل از مهندسين نرم افزار و طراحان مجرب، آماده انجام پروژه هاي طراحي و برنامه نويسي وب سايت سازمانها، شرکتها و اشخاص حقوقي و حقيقي مي باشد. کليه برنامه هاي وب سايت و برنامه هاي کاربردي تحت وب که توسط مرکز فناوری اطلاعات مهرآوران ارائه ميشود، با زبان قدرتمند پي اچ پي php و بانکهاي اطلاعاتي mysql نوشته ميشوند که بر روي سرورهاي ويندوز و لينوکس قابل پياده سازي ميباشند. سرعت بالا در هنگام اجرا و امنيت از ديگر قابليتهاي برنامه هاي php مي باشند. تيم طراحي مرکز فناوری اطلاعات مهرآوران با ارائه خدماتي همچون طراحي وب سايت بصورت استاتيک و يا پويا، برنامه نويسي سيستمهاي مديريت محتواي وب سايت... آماده انجام سفارشات طراحي شما مي باشد.

سیستم مدیریت محتوای مهرآوران (CMS)

بدون نياز به دانش فني وب سايت بزرگ خود را بسازيد و مديريت كنيد. جهت ايجاد و مديريت وب سايت با قابلیتهای کاملا منحصر بفرد مي باشد .
با استفاده از اين نرم افزار حتی افراد مبتدی نیز میتوانند ظرف مدت چند ساعت وب سایتی پر محتوا و کارآمد ایجاد و اغلب سرویسهای مورد نیاز خود را توسط این نرم افزار در وب سایت خود قرار دهند و از هر کجای دنیا ، بدون محدودیت زمانی و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت سایت خود را مدیریت و بروز رسانی نمایند. .اين نرم افزار كاملاً به زبان فارسي بوده و استفاده از آن بسیار ساده است اگر شما می توانید با Microsoft Word کار کنید پس به راحتی می توانید با ویرایشگر متن سیستم مدیریت محتوای مهرآوران نیز کار نمایید و از سادگی آن لذت ببرید و بمنظور ارتقاء سطح امنيت ، کد نویسی آن با معماری چند لایه صورت گرفته است (اطلاعات بیشتر)

راه اندازی فروشگاه اینترنتی (Online Store)

ما با تجربه و تخصص خود راه را برای فروش و معرفی محصولات شما در دهکده جهانی اینترنت هموار ساخته‌ایم
دیگر برای داشتن یک فروشگاه حرفه‌ای الکترونیکی نیازی به پرداخت هزینه های گزاف نخواهید داشت، از این پس همگام با همگانی ساختن فرهنگ استفاده از فروشگاه‌های الکترونیکی و شهر الکترونیکی، شما نیز می توانید با استفاده از توانمندی‌های منحصر به فرد فروشگاه اینترنتی محصولات خود را از طریق سیستم یکسان بانکی کشور (شتاب) ، سیستم تحویل پول درب منزل (پست) ، آنلاین به معرض فروش بگذارید. (اطلاعات بیشتر)