قوانین و مقررات

Terms of Service
 

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست:
در صورت عدم رعایت مقررات، شرکت مجاز است ، سرویس مشتری را قطع نماید.

1. مالکیت سایت :
شرکت مهرآوران تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، مهرآوران مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول شود .

2. امور مالی :
2-1 از آنجائی که بلافاصله پس از سفارش مشتری ، شرکت اقدام به ثبت دامین می کند ،مبلغ پرداختی جهت ثبت دامین تحت هیچ شرایطی قابل عودت نمی باشد. پکیج های میزبانی وب تا پانزده روز دارای ضمانت عودت وجه به طور کامل میباشد .بازگشت وجه 15 روز پس از خرید و فعال سازی سرویس میزبانی وب، طی درخواست مشتری با اعلام شماره حساب و یا شماره کارت شتاب و ظرف مدت حداکثر سه روز کاری به انجام خواهد رسید .
2-2 در صورتی که مشتری از ظرفیت های اختصاص یافته خود بیشتر مصرف کند ( فضا ، پهنای باند و ... ) موظف به پرداخت هزینه اضافه مصرف می باشد .

3. محتویات سایت :
3-1 محتویات وب سایت باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .
3-2 مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد .
توجه : در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط ، هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد .
3-3 از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود ،لذا شرکت مهرآوران هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد .
3-4 رعایت قوانین کپی رایت بین المللی در کلیه سرویس های ما الزامی نیست منتها در صورت شکایت رسمی از سایتی مبنی بر تخلف از این قوانین، مسئول سایت مورد نظر، باید نسبت به حذف مورد شکایت مانند لینک دانلود و یا اسکریپت و ... ، از سایتش سریعا اقدام نماید در غیر اینصورت سایت مربوطه مسدود خواهد گردید.

4. منابع :
4-1 مشتری نباید بیش از فضای اختصاص یافته خود مصرف نماید . مواردی که موجب اشغال شدن فضا می شود عبارتند از ( حجم فایل های upload شده به سرور ، حجم ایمیل های رسیده، حجم بانک های اطلاعاتی برنامه )
4-2 مشتری نباید بیش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته می شوند ، عبارتند از (ارسال فایل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دریافت ایمیل )
4-3 مشتری می تواند حداکثر 3 درصد ظرفیت CPU سرور را مصرف کند. برنامه هائی که محاسبات سنگین دارند ظرفیت زیادی از CPU را مصرف میکنند. مصرف بیش از حد ظرفیت CPU موجب کند شدن سرور و دیگر وب سایت های ثبت شده در آن می شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .
5. امنیت اطلاعات :
5-1 حفاظت از رمز جدید دامین و هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.
5-2 مشتری می بایست از اطلاعات وب سایت ( مخصوصا بانک های اطلاعاتی ) بر روی کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه نماید
5-3 کلیه فایل های درون شاخه اصلی سایت ( www , htdocs ) قابل مشاهده و دسترسی برای عموم می باشد ، از قراردادن فایل های خصوصی مثل بانک اطلاعاتی در این شاخه خود داری فرمائید .
5-4 ما بصورت هفتگی از همه سایت های مشترکان (فقط سرویس های هاست اشتراکی)، در سرور مستقل دیگری، کاملا اتوماتیک و ماشینی بک آپ گیری می کنیم ، و چون بک آپی که توسط سرورها گرفته میشود، کاملا اتوماتیک و ماشینی می باشند، هیچگونه تضمینی مبنی بر کامل و بدون ایراد بودن آنها وجود ندارد و به همین خاطر همه مشترکین نیز موظف به گرفتن بک آپ منظم از اطلاعات مهم سایت های شان و دانلود و نگهداری از آن بک آپ ها هستند تا در صورت لزوم استفاده و رستور شوند، و در غیر اینصورت، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.
6. تمدید خدمات :
6-1 مشتری در صورت تمایل به تمدید وب سایت ، موظف است حداقل 5 روز کاری از اتمام زمان آن جهت تمدید اقدام کند در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.
6-2 در صورت عدم تمدید سایت تا روز انقضاء ، از آن تاریخ مالکیت سایت توسط مشتری ، منقضی بوده و مهرآوران مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد .
6-3 کلیه اطلاعات درون هاست شما پس از منقضی شدن مدت استفاده از وب سایت از بین خواهد رفت ، پس در صورتی که به فایل های فوق نیازمندید و تمایل به تمدید وب سایت ندارید قبل از انقضاء مدت استفاده ، فایل ها را بر روی کامپیوتر خود دانلود و ایمیل ها را توسط برنامه outlook دریافت نمائید . لازم به ذکر است که در غیر این حالت ، شرکت در صورت امکان بازیابی اطلاعات هزینه آن را دریافت می نماید .
نکته 1: مشتری می تواند ، هر زمانی حتی زودتر از موعد انقضاء اقدام به تمدید وب سایت نماید و یا از ابتدا ، وب سایت را برای چند سال ثبت کند .
نکته 2: با توجه به قوانین جدید ICANN ، دامین پس از انقضاء به مدت 3 ماه قفل شده و قابل تمدید نمی باشد . این مطلب به این معنی است که وب سایت در صورتی که در انتهای سال تمدید نشود حداقل به مدت 3 ماه از کار خواهد افتاد و در پایان این مدت دامین جهت ثبت عموم آزاد خواهد شد و هر شخصی قادر به ثبت آن می باشد . لذا در صورتی که وب سایت شما دارای اهمیت می باشد ، تا زمانی که انحصارا در اختیار شماست ( در مدت قرارداد ) آن را برای سالهای آینده تمدید نمائید. .

7. خدمات پشتیبانی :
7-1 آموزش استفاده از اینترنت ، دامین ، هاست ، طراحی و برنامه نویسی به عهده شرکت نمی باشد و مشتری باید اطلاعات اولیه را داشته باشد و یا از راهنما یهای موجود در سایت ستفاده کند .
7-2 خدمات پشتیبانی شرکت مهرآوران از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین موجود در سایت و با تماس تلفنی در ساعات اداری ارائه می گردد لطفا مشکل خود را به صورت کامل ، حداکثر در 3 یا 4 خط ارسال نمائید .

8. تغییرات :
8-1 نام دامین و یا هاست نه از لحاظ فنی و نه قانونی قابل تغییر نمی باشد.
8-2 مشتری میتواند با پرداخت هزینه ، ظرفیت ها و محدودیت های هاست خود را تغییر دهد.( تعداد ایمیل ، حجم پهنای باند ، تعداد بانک های اطلاعاتی و ... )
8-3 در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری،مشتری کتبا ویا از طریق سیستم کنترل پنل اعضا مالک جدید را به مهرآوران معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید.

9. حوادث غیر مترقبه :
در صورت بروز هر گونه حادثه غیرمترقبه و سایر عوامل خارج از اختیارات طرفین از قبیل جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ها ، وضع قوانین و مقررات و دستورالعمل های دولتی ، قطع خطوط مخابراتی شهری ، تحریم ، هیچگونه مسئولیتی در قبال قطع سرویس و نیز سایر موارد تا زمان رفع حوادث غیر مترقبه متوجه طرفین نمی باشد بدیهی است در صورت بازگشت اوضاع به حالت عادی و در اولین زمان ممکنه در صورت امکان نسبت به انجام تعهدات اقدام خواهد شد و طرفین حق هر گونه ادعایی نسبت به یکدیگر را از خود سلب می نمایند .