مدیریت محتوا

CMS
 


سیستم مدیریت محتوای مهرآوران (CMS) : بدون نياز به دانش فني وب سايت بزرگ خود را بسازيد و مديريت كنيد. سیستم مدیریت محتوا جهت ايجاد و مديريت وب سايت با قابلیتهای کاملا منحصر بفرد مي باشد . با استفاده از اين نرم افزار حتی افراد مبتدی نیز میتوانند ظرف مدت چند ساعت وب سایتی پر محتوا و کارآمد ایجاد و اغلب سرویسهای مورد نیاز خود را توسط این نرم افزار در وب سایت خود قرار دهند و از هر کجای دنیا ، بدون محدودیت زمانی و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت سایت خود را مدیریت و بروز رسانی نمایند. .اين نرم افزار كاملاً به زبان فارسي بوده و استفاده از آن بسیار ساده است اگر شما می توانید با Microsoft Word کار کنید پس به راحتی می توانید با ویرایشگر متن سیستم مدیریت محتوای مهرآوران نیز کار نمایید و از سادگی آن لذت ببرید و بمنظور ارتقاء سطح امنيت ، کد نویسی آن با معماری چند لایه صورت گرفته است

چرا از سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنیم


صرفه جویی در هزینه های نگهداری سایت
با استفاده از CMS، وب سایت شما هرقدر هم که گسترده باشد، یک اپراتور ساده می تواند آنرا به سادگی نگهداری و به روز کند. نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای به روز رسانی توسط یک طراح وب حرفه ای نخواهد بود

سهولت توسعه و افزایش کارآیی وب سایت
با استفاده از CMS به سادگی قادر خواهید بود هر امکانی را که بخواهید به سایت اضافه کنید. در واقع ما سال ها تجربه خود در راه اندازی وب سایت های مختلف را در قالب یک نرم افزار CMS به شما ارائه می دهیم و شما می توانید از امکانات آماده این نرم افزار نهایت استفاده را ببرید.

پیاده سازی سریع تر وب سایت
توجه به اینکه قسمت های مختلف یک نرم افزار CMS از قبل طراحی و آماده شده اند، راه اندازی سایت های متکی به نرم افزار CMS معمولاً بسیار سریع تر از سایت های ایستا (Static) صورت می پذیرد.

به روز رسانی سریع و آسان
در واقع بزرگ‌ترین مزیت CMS به طراحی سنتی در همین زمینه است. با استفاده از CMS، شما برای به روز رسانی وب سایت خود تنها به یک کامپیوتر متصل به اینترنت نیاز خواهید داشت و برای این کار از هیچ نرم افزار دیگری لازم نیست استفاده کنید.