همکاری در فروش

Affiliates
 

شرکت مهرآوران از شما جهت بازاریابی محصولات خود دعوت به همکاری می نماید. در این طرح بازاریابی کافی است در سیستم بازاریابی ما ثبت نام کنید و بنر ارائه شده را در وب سایت خود قرار دهید. از این پس به ازای هر بازدید از سایت مهرآوران که منجر به خرید سرویس گردد 10% خرید به حساب کاربری شما واریز می گردد. این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا 60 روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هرگونه خرید از وب سایت مهرآوران را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

راهنمای عضویت و فعالسازی


در صورتی که هم اکنون عضو سایت مهرآوران هستید می توانید به صورت زیر حساب بازاریابی خود را فعال کنید(در غیر اینصورت ابتدا ثبت نام کنید، سپس مراحل زیر را انجام دهید)
1) ابتدا وارد آدرس www.mehravaran.com شوید.
2) پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و ورود به ناحیه کاربری خود بر روی گزینه " کسب درآمد" کلیک کنید.
3) در صفحه جدید با کلیک روی گزینه "فعالسازی سرویس" حساب بازاریابی منحصر به فرد خود را فعال نمایید.


4) پس از فعالسازی سرویس در صفحه جدید اطلاعات آماری حساب شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه کلیه فروش ها و درصد بازاریابی شما نشان داده می شود.
5) در بالای صفحه لینک کسب درآمد مخصوص شما وجود دارد، شما باید این لینک را در سایت خود قرار دهید.

نحوه واریز وجه توسط مهرآوران به حساب شما


شما هر زمان که سود بازاریابی تان به بیشتر از 50,000 تومان برسد می توانید با کلیک روی گزینه "درخواست دریافت وجه" این مورد را به ما اطلاع دهید تا مهرآوران مبلغ مورد نظر را به حساب شما واریز نماید.

تخمین درآمد ماهیانه شما


به عنوان مثال از طریق سایت شما در هر روز به طور متوسط 1 بسته به فروش می رسد یعنی در ماه 30 بسته.
اگر 10 بسته 1 ، 10 بسته 2 ، 5 بسته 3 و 5 بسته 4 به فروش رسیده باشد، درآمد ماهیانه شما 660,000 تومان خواهد بود.

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید همینک می توانید این کار را انجام دهید. اگر جزو کاربران مهرآوران هستید نیازی به ثبت نام نیست و کافی است به سیستم وارد شوید.نمونه بنرها

شما می توانید از این بنرها در سایت خود استفاده کنید: